kosmetika - darky.cz

KRÉM MARINE GELOVÝ NOČNÍ 30g - KOSMETIKA kosmetika - kosmetika, dárky, krása, péče o tělo, přípravky do koupele, masáž těla, e-shop, prodej- Kosmetika-Darky.cz

KRÉM MARINE GELOVÝ NOČNÍ 30g - KOSMETIKA

KRÉM MARINE GELOVÝ NOČNÍ 30g - KOSMETIKA - zvětšit obrázek
Kat. číslo HE 013-PARABEN FREE
Záruční doba 24 měsíců
Dodací lhůta 7 dny

                              
                           
Cena bez DPH 83,00 Kč
Cena s DPH 101,00 Kč

Popis produktu: KRÉM MARINE GELOVÝ NOČNÍ 30g - KOSMETIKA

Noční regenerační gelový krém.

Účinky:

Krém obsahuje chaluhovité rostliny z hlubokého moře, které jsou pro své mimořádné účinky využívány v kosmetice. Zlepšuje vitalitu buněk, urychluje metabolismus, zpevní pokožku a také podporuje regenerační schopnost buňky. Obsahuje vodu z chaluh, která má podobnou strukturu jako hydratující složky v lidském těle, ale proniká třikrát rychleji do pokožky než obyčejná voda.

Použití:

Potřebné množství krému naneste na čistý obličej a krk. Krém má lepivou konzistenci, která není na závadu. Jemně vmasírujte do pokožky, dokud se krém nevstřebe.

- KRÉM MARINE GELOVÝ NOČNÍ 30g - KOSMETIKA

Doplňující informace

Obsah: 30 g

Obsah: 30 gr
Složení: Aqua, Glycerin, Imedazolinidyl Urea, Carbomer, Triethanolamine, Fucus Vesiculosus Extract, Mel Extract

Chlachulovité rostliny z hlubokého moře patří mezi vzácné mořské rostliny, které jsou pro své mimořádné účinky využívány v kosmetice. Obsahují množství hodnotných mikročástic, minerální látky, anti-aging faktor S.O.D. (nejsilnější antioxidant), DHA (nejrozšířenější mastnou kyselinu) a ERA, které si tělo samo nevytvoří. Obsahuje vodu z chaluh (fucoid glycosaminoglycan), která má podobnou strukturu jako hydratující složky v lidském těle, ale proniká třikrát rychleji do pokožky než obyčejná voda. Institut The Beauty Research Institute používá nekontaminované řasy z hloubky moře Norska. Pečlivě studuje účinky chaluh a řas, používá biologickou aktivační technologii a selektuje chaluhy  s největší možnou čistotou.

Odeslat příteli informaci o produktu KRÉM MARINE GELOVÝ NOČNÍ 30g - KOSMETIKA

Vaše jméno


Váš email


Email přítele


Vzkaz k produktu


Kontrolní kód Opište tento kontrolní kód