kosmetika - darky.cz

MASKA OČNÍ VYPÍNACÍ-habr - KOSMETIKA kosmetika - kosmetika, dárky, krása, péče o tělo, přípravky do koupele, masáž těla, e-shop, prodej- Kosmetika-Darky.cz

MASKA OČNÍ VYPÍNACÍ-habr - KOSMETIKA

MASKA OČNÍ VYPÍNACÍ-habr - KOSMETIKA - zvětšit obrázek
Kat. číslo REP-E 14260-PARABEN FREE
Záruční doba 24 měsíců
Dodací lhůta 7 dny

                              
                           
Cena bez DPH 21,00 Kč
Cena s DPH 26,00 Kč

Popis produktu: MASKA OČNÍ VYPÍNACÍ-habr - KOSMETIKA

Jednorázový, předem napuštěný plát s obsahem séra.

Účinky: Otevřte sáček, vyjměte navlhčený plat. Přiložte na oči a jemně prsty vyhlaďte tak, aby se odstranily všechny nerovnosti a maska dokonale přilnula k pokožce. Nechte působit 20 minut a poté masku sejměte. Jemně vmasírujte zbytky séra a vyčkejte, až se sérum úplně vstřebá. 

Bohatý na aktivní složky a výtažky z habru. Určený pro zklidnění očního okolí. Maximálně hydratuje a vypíná jemné kontury očního okolí. Zmírňuje viditelné známky stárnutí.

Použití:

Otevřete sáček a vyjměte navlhčený plát. Přiložte na oči a jemně prsty vyhlaďte tak, aby se odstranily všechny nerovnosti. Nechte působit 20 minut a poté masku sejměte. Jemně vmasírujte zbytky séra a vyčkejte, až se sérum úplně vstřebá.

UPOZORNĚNÍ: Před prvním použitím naneste na ušní lalůček. Pokud dojde k zasažení, oči vypláchněte tekoucí vodou. Skladujte mimo dosah dětí. Pouze pro vnější použití. Nepoživatelné. Skladujte na suchém a chladném místě. Zabraňte kontaktu s přímým slunečním zářením.

- MASKA OČNÍ VYPÍNACÍ-habr - KOSMETIKA

Doplňující informace

Obsah: 6

Obsah: 6 gr.
Složení: Aqua, Glycerin, Panthenol, pPropylene Glycol, Hamamelis Virgiana Water, Ammonium Acryloyldimethyltaurate VP Copolymer, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Methylparaben, Sodium Hyaluronate, Propylparaben, Aloe Barbadensis Tocopherol Acetate, Polysorbate 80, Caprylic/Capric Triglyceride, Lecithin, Soybean, Limonene, Linalool, Citral.

Odeslat příteli informaci o produktu MASKA OČNÍ VYPÍNACÍ-habr - KOSMETIKA

Vaše jméno


Váš email


Email přítele


Vzkaz k produktu


Kontrolní kód Opište tento kontrolní kód