kosmetika - darky.cz

MASKA PLEŤOVÁ ČISTÍCÍ - tea tree - KOSMETIKA kosmetika - kosmetika, dárky, krása, péče o tělo, přípravky do koupele, masáž těla, e-shop, prodej- Kosmetika-Darky.cz

MASKA PLEŤOVÁ ČISTÍCÍ - tea tree - KOSMETIKA

MASKA PLEŤOVÁ ČISTÍCÍ - tea tree - KOSMETIKA - zvětšit obrázek
Kat. číslo REP 14257 - PARABEN FREE
Záruční doba 24 měsíců
Dodací lhůta 7 dny

                              
                           
Cena bez DPH 37,00 Kč
Cena s DPH 45,00 Kč

Popis produktu: MASKA PLEŤOVÁ ČISTÍCÍ - tea tree - KOSMETIKA

Pleťová maska - čistící - tea tree.

Jednorázová pleťová maska – předem napuštěný textilní plát s obsahem séra.

Účinky:

Obsahuje výtažek z tea tree ( čajovníku) - čistí póry, urychluje hojení podrážděné pleti, minimalizuje červené skvrny, barevně sjednocuje skvrnitou pleť a hloubkově ji hydratuje.

Použití:

Otevřete sáček, vyjměte navlhčenou masku a rozložte ji. Přiložte na celý obličej a jemně prsty vyhlaďte tak, aby se odstranily všechny nerovnosti. Nechte působit 20 minut a poté masku sejměte. Jemně vmasírujte zbytky séra a vyčkejte, až se sérum úplně vstřebá.

UPOZORNĚNÍ: Před prvním použitím naneste na ušní lalůček. Pokud se objeví alergická reakce, přestaňte masku požívat. Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud dojde k zasažení, oči vypláchněte tekoucí vodou. Skladujte mimo dosah dětí. Pouze pro vnější použití. Nepoživatelné. Skladujte na suchém a chladném místě. Zabraňte kontaktu s přímým slunečním zářením.

- MASKA PLEŤOVÁ ČISTÍCÍ - tea tree - KOSMETIKA

Doplňující informace

Obsah: 25

Obsah: 25 gr.
Složení: Aqua/Purified Water, Glycerin, Propylene Glycol, Betaine, Panthenol, Phenoxyethanol, Allantoin, Carbomer,Camellia sinensis Leaf Extract, Potassium Hydroxide, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf oil, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis leaf extract, Maltodextrin,Ethylhexylglycerin, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Tocopherol Acetate, Polysorbate 80, Sorbic Acid, Caprylic/ Capric Triglyceride, Lecithin, Soybean

Odeslat příteli informaci o produktu MASKA PLEŤOVÁ ČISTÍCÍ - tea tree - KOSMETIKA

Vaše jméno


Váš email


Email přítele


Vzkaz k produktu


Kontrolní kód Opište tento kontrolní kód