kosmetika - darky.cz

MASKA PLEŤOVÁ HYDRATAČNÍ VYPÍNACÍ 25g - KOSMETIKA kosmetika - kosmetika, dárky, krása, péče o tělo, přípravky do koupele, masáž těla, e-shop, prodej- Kosmetika-Darky.cz

MASKA PLEŤOVÁ HYDRATAČNÍ VYPÍNACÍ 25g - KOSMETIKA

MASKA PLEŤOVÁ HYDRATAČNÍ VYPÍNACÍ 25g - KOSMETIKA - zvětšit obrázek
Kat. číslo WHITE 22509C-PARABEN FREE
Záruční doba 24 měsíců
Dodací lhůta 7 dny

                              
                           
Cena bez DPH 32,00 Kč
Cena s DPH 39,00 Kč

Popis produktu: MASKA PLEŤOVÁ HYDRATAČNÍ VYPÍNACÍ 25g - KOSMETIKA

Účinky:

Nová receptura pro citlivou pleť. Maska má vypínací účinky. Vypne ochablé kontury obličeje, minimalizuje rozšířené póry a redukuje červené žilky na tváři. Obsažené aloe poskytne pokožce hydrataci a detoxikaci a maska celkově zabezpečí pokožce prvotřídní výživu. Pokožka se stane jemnější a pružnější.

Použití:

Otevřte sáček, vyjměte navlhčenou masku a rozložte ji. Přiložte na celý obličej a jemně prsty vyhlaďte tak, aby se odstranily všechny nerovnosti. Nechte působit 15-20 minut a poté masku sejměte. Jemně vmasírujte zbytky séra a vyčkejte, až se sérum úplně vstřebá.

UPOZORNĚNÍ: Před prvním použitím naneste na ušní lalůček. Pokud se objeví alergická reakce, přestaňte masku používat. Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud dojde k zasažení, oči vypláchněte tekoucí vodou. Skladujte mimo dosah dětí. Pouze pro vnější použití. Nepoživatelné. Skladujte na suchém a chladném místě. Zabraňte kontaktu s přímým slunečním zářením. Po použití textilní plát znehodnoťte.

- MASKA PLEŤOVÁ HYDRATAČNÍ VYPÍNACÍ 25g - KOSMETIKA

Doplňující informace

Obsah: 25 g

Obsah: 25 gr.
Složení: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Betaine, Panthenol, Phenoxyethanol, Allantoin, Carbomer, Potassium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Aloe Barbadensis leaf extract, Maltodextrin, Sodium Hyaluronate, Methylisothiazolinone, Scierotium Gum, Parfum/Fragrance

Odeslat příteli informaci o produktu MASKA PLEŤOVÁ HYDRATAČNÍ VYPÍNACÍ 25g - KOSMETIKA

Vaše jméno


Váš email


Email přítele


Vzkaz k produktu


Kontrolní kód Opište tento kontrolní kód