kosmetika - darky.cz

MASKA PLEŤOVÁ-MANDLE - KOSMETIKA kosmetika - kosmetika, dárky, krása, péče o tělo, přípravky do koupele, masáž těla, e-shop, prodej- Kosmetika-Darky.cz

MASKA PLEŤOVÁ-MANDLE - KOSMETIKA

MASKA PLEŤOVÁ-MANDLE - KOSMETIKA - zvětšit obrázek
Kat. číslo SKR 20789
Záruční doba 24 měsíců
Dodací lhůta 7 dny

                              
                           
Cena bez DPH 27,00 Kč
Cena s DPH 33,00 Kč

Popis produktu: MASKA PLEŤOVÁ-MANDLE - KOSMETIKA

Jednorázová pleťová maska – předem napuštěný textilní plát s obsahem séra. Obsahuje mandlový olej - bohatý na vitamín D, skutečný dar přírody.

Účinky:

Mandlový olej, vitamín E spolu s výtažky z Aloe Vera dokonale hydratuje vysušenou pokožku a zároveň ji zásobuje základními živinami. Mandlová maska Vám zabezpečí stoprocentní péči pro Vaši pleť. Pokožka bude dokonale ošetřená a na dotyk jemná. Vhodná pro všechny typy pleti.

Použití:

1 – 2 x týdně, na vyčištěnou pleť. Otevřete sáček, vyjměte navlhčenou masku a rozložte ji. Přiložte na celý obličej a jemně prsty vyhlaďte tak, aby se odstranily všechny nerovnosti. Nechte působit 15 minut a poté masku sejměte. Jemně vmasírujte zbytky séra a vyčkejte, až se sérum úplně vstřebá.

UPOZORNĚNÍ: Maska není na opakované použití. Nepoužívejte, pokud máte podrážděnou nebo jinak poškozenou pokožku. Pokud se objeví alergická reakce, přestaňte masku požívat. Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud dojde k zasažení, oči vypláchněte tekoucí vodou. Skladujte mimo dosah dětí. Pouze pro vnější použití. Nepoživatelné. Skladujte na suchém a chladném místě. Zabraňte kontaktu s přímým slunečním zářením.

- MASKA PLEŤOVÁ-MANDLE - KOSMETIKA

Doplňující informace

Obsah: 25 g

Obsah: 25 gr
Složení: Purified Water, Refined Glacerine, Glycerol Monstearate, Propylene Glycol, Almond Oil, Dimethicone, Stearyl/Cetyl Alcohol 16/18, Vitamin E, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Carbomer, Triethanolamine, Diazolidinyl Urea end Iodopropynyl Butylcarbamate, Sodium Hyaluronate, Aloe Vera Poweder, Fragrance.

Odeslat příteli informaci o produktu MASKA PLEŤOVÁ-MANDLE - KOSMETIKA

Vaše jméno


Váš email


Email přítele


Vzkaz k produktu


Kontrolní kód Opište tento kontrolní kód