kosmetika - darky.cz

MASKA PLEŤOVÁ - POLŠTÁŘKY NA OČNÍ VÁČKY - KOSMETIKA kosmetika - kosmetika, dárky, krása, péče o tělo, přípravky do koupele, masáž těla, e-shop, prodej- Kosmetika-Darky.cz

MASKA PLEŤOVÁ - POLŠTÁŘKY NA OČNÍ VÁČKY - KOSMETIKA

MASKA PLEŤOVÁ - POLŠTÁŘKY NA OČNÍ VÁČKY - KOSMETIKA - zvětšit obrázek
Kat. číslo SKR-E 21065
Záruční doba 24 měsíců
Dodací lhůta 7 dny

                              
                           
Cena bez DPH 291,00 Kč
Cena s DPH 352,00 Kč

Popis produktu: MASKA PLEŤOVÁ - POLŠTÁŘKY NA OČNÍ VÁČKY - KOSMETIKA

Jednorázové napuštěné oční pláty obohacené směsí rostlinných výtažků s hydratující složkou.

Účinky:

Umožní pronikání a působení aktivních složek přímo na cílená místa. Působením zabezpečíme dokonalou výživu a hydrataci celému očnímu okolí. Kyselina hyaluronová vyplní vrásky zevnitř. Unavené oči jsou zklidněny a osvěženy. Pokožka je dobita energií a dokonale revitalizována. Polštářky zklidní oční okolí, minimalizují otoky a také tmavé kruhy pod očima. Efekt je přímo okamžitý a pokožka bude pevná celý den.

Použití:

Otevřete sáček a vyjměte navhlčené plátky. Jsou křehké, dbejte, aby se nezpřetrhaly a jinak nepoškodily. Přiložte pod oči a nechte působit 15-20 minut a poté plátky odstraňte od vnějších koutků k vnitřním. Polštářky nejsou na opakované použití. Ideální na cesty nebo při dlouhých cestách letadlem, které dehydratují pokožku.

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte na podrážděnou nebo přecitlivělou pokožku. Pokud se objeví alergická reakce, přestaňte používat. Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud dojde k zasažení, oči vypláchněte tekoucí vodou. Skladujte mimo dosah dětí, na suchém a chladném místě. Pouze pro vnější použití.

- MASKA PLEŤOVÁ - POLŠTÁŘKY NA OČNÍ VÁČKY - KOSMETIKA

Doplňující informace

Obsah: 6 g

Obsah: 6 gr, v balení 4 x 2ks, cena za balení.
Složení: Aqua, Glycerin, Collagen, D-Panthenol, Hyaluronic Acid, Grape Seed Oil, Lavender Oil, Phenoxyethanol, Methyldibromo Gluataonitrile, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol, Butalpraben.

Odeslat příteli informaci o produktu MASKA PLEŤOVÁ - POLŠTÁŘKY NA OČNÍ VÁČKY - KOSMETIKA

Vaše jméno


Váš email


Email přítele


Vzkaz k produktu


Kontrolní kód Opište tento kontrolní kód