kosmetika - darky.cz

PODKLADOVÁ BÁZE MARINE SJEDNOCUJÍCÍ BARVU A PROTIVRÁSKOVÁ 40ml - KOSMETIKA kosmetika - kosmetika, dárky, krása, péče o tělo, přípravky do koupele, masáž těla, e-shop, prodej- Kosmetika-Darky.cz

PODKLADOVÁ BÁZE MARINE SJEDNOCUJÍCÍ BARVU A PROTIVRÁSKOVÁ 40ml - KOSMETIKA

PODKLADOVÁ BÁZE MARINE SJEDNOCUJÍCÍ BARVU A  PROTIVRÁSKOVÁ 40ml - KOSMETIKA - zvětšit obrázek
Kat. číslo HE 009
Záruční doba 24 měsíců
Dodací lhůta 7 dny

                              
                           
Cena bez DPH 64,00 Kč
Cena s DPH 78,00 Kč

Popis produktu: PODKLADOVÁ BÁZE MARINE SJEDNOCUJÍCÍ BARVU A PROTIVRÁSKOVÁ 40ml - KOSMETIKA

Účinky: Obsahuje výtažky z mořských chaluh a soubor vitamínů, které vnikají hluboko do spodních vrstev pokožky, podporují krevní cirkulaci a rychlou buněčnou výměnu. Mléko okamžitě pokožku vypne, redukuje vrásky a pleť bude jemná a hladká.

Použití: Naneste mléko na obličej a jemně ho rozetřete, popř. vmasírujte, dokud se nevstřebe. Slouží jako podkladová báze před použitím  make-upu.

Upozornění: v případě negativní reakce na pokožce přestaňte přípravek používat.

 

- PODKLADOVÁ BÁZE MARINE SJEDNOCUJÍCÍ BARVU A PROTIVRÁSKOVÁ 40ml - KOSMETIKA

Doplňující informace

Obsah: 40 g

Obsah: 40g

Složení: Aqua, Mineral Oil, Titanium dioxide, Glycerin, Isopropyl Myristate, Stearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-20 Methyl Glucose - sesquistearate, Dimethicone, Glyceryl Stearate SE, Imedazolidinyl Urea, Tocopherol, Triethanoiamine Methylparaben, Fucus Vesiculosus Extract, Carbomer, Fragrance, Propylparaben, Iron Oxides

Chlachulovité rostliny z hlubokého moře patří mezi vzácné mořské rostliny, které jsou pro své mimořádné účinky využívány v kosmetice. Obsahují množství hodnotných mikročástic, minerální látky, anti-aging faktor S.O.D. (nejsilnější antioxidant), DHA (nejrozšířenější mastnou kyselinu) a ERA, které si tělo samo nevytvoří. Obsahuje vodu z chaluh (fucoid glycosaminoglycan), která má podobnou strukturu jako hydratující složky v lidském těle, ale proniká třikrát rychleji do pokožky než obyčejná voda. Institut The Beauty Research Institute používá nekontaminované řasy z hloubky moře Norska. Pečlivě studuje účinky chaluh a řas, používá biologickou aktivační technologii a selektuje chaluhy  s největší možnou čistotou.

 

Odeslat příteli informaci o produktu PODKLADOVÁ BÁZE MARINE SJEDNOCUJÍCÍ BARVU A PROTIVRÁSKOVÁ 40ml - KOSMETIKA

Vaše jméno


Váš email


Email přítele


Vzkaz k produktu


Kontrolní kód Opište tento kontrolní kód