kosmetika - darky.cz

SÉRUM HYDRATAČNÍ - OMLAZUJÍCÍ ESENCE 90ml - KOSMETIKA kosmetika - kosmetika, dárky, krása, péče o tělo, přípravky do koupele, masáž těla, e-shop, prodej- Kosmetika-Darky.cz

SÉRUM HYDRATAČNÍ - OMLAZUJÍCÍ ESENCE 90ml - KOSMETIKA

SÉRUM HYDRATAČNÍ - OMLAZUJÍCÍ ESENCE 90ml  - KOSMETIKA - zvětšit obrázek
Kat. číslo OL 09-PARABEN FREE
Záruční doba 24 měsíců
Dodací lhůta 7 dny

                              
                           
Cena bez DPH 142,00 Kč
Cena s DPH 172,00 Kč

Popis produktu: SÉRUM HYDRATAČNÍ - OMLAZUJÍCÍ ESENCE 90ml - KOSMETIKA

Účinky:

Intenzívní hydratační sérum proti tvorbě vrásek. Obsahuje vysoce účinné výživné látky a olivový olej. Pokožku intenzívně hydratuje, sjednocuje její barevný tonus. Podkožní buňky zásobuje vydatnou výživou a chrání ji před nepříznivými vlivy životního prostředí. Obnovuje pružnost pokožky, jemné vrásky vyhlazuje a zjemňuje obličejové rysy. Pokožka bude znovu mladistvá, jemná a zářící.

Jak sérum funguje, zjistíte už po prvních použití. Pleť bude na dotek hladší. Při pravidelném používání séra se její kvalita časem viditelně zlepší, získá znovu zdravou barvu a vyhlasí se i jemné vrásky. 

 

Definice séra: Je to kosmetický přípravek s vysokou koncentrací aktivních látek, který na vaši pleť působí jako energetická injekce. Můžeme říci, že je mnohem silnější a intenzivnější než běžný krém, ale oproti krému má většinou lehčí texturu. Sérum vám nikdy nezanese póry ani nezpůsobí černé tečky, proto ho můžete s klidem používat i na problematickou pleť.

Séra jsou koncentrované elixíry, které obsahují vsoký podíl pečujících, regeneračních a vyhlazujících látek, proto jsou mnohem "silnější" než denní či noční krémy. Jejich účinky doplňují a leckdy i znásobují. Doporučujeme po nich sáhnout tehdy, je-li vaše pleť vysušená, unavená, bez barvy, energie nebo když stárne. Séra lze použít jako kúru několikrát do roka, nebo je používat dlouhodobě jako prevenci proti stárnutí.

Použití:

Nanášejte rovnoměrně na pokožku: kolem úst, kolem očí, a také na krk a lehce prsty vklepejte, až se esence vstřebá. Zakončete krouživými pohyby. Jestli použijete esenci jako podklad pro krém, počkejte několik minut, než se sérum vstřebá a pronikne do spodních vstev pokožky. Esence má jemný gelovitý charakter a může být kombinována s krémem nebo také se může použít samostatně. Je velmi vhodná také jako ošetřující báze pod make-up.

- SÉRUM HYDRATAČNÍ - OMLAZUJÍCÍ ESENCE 90ml - KOSMETIKA

Doplňující informace

Obsah: 90 ml

Obsah: 90 ml
Složení: Aqua, Butylenglycol, Glycerin, Hammamelis virgeniana L, Olive Oil, Carbomer, Panthenol, Triethanolamine, Imedazolidinyl Urea, Parfum, Sodium Hyaluronate

 

Séra obsahují vysoké procento aktivních látek, a mnohdy i látek velmi vzácných, jako je zlato nebo výtažky z hlubin moře. Odpovídá tomu i jejich cena. Bývají dražší než klasické krémy, ale vyplatí se do nich investovat. Dlouho vydrží, protože se vzhledem k jejich složení používají v minimálních dávkách. Většina sér má podobu lahvičky s dávkovačem nebo s pipetou.Doporučuje se používat dvakrát denně na celý obličej, ráno i večer pod krém. Nezapomeňte taktéž na krk a na dekolt, vynechejte jen okolí očí. 

S používáním sér můžete začít už v pubertě. Dehydrovaná pleť totiž trápí většinu dívek i žen. O to rychleji vznikají vrásky. 

Odeslat příteli informaci o produktu SÉRUM HYDRATAČNÍ - OMLAZUJÍCÍ ESENCE 90ml - KOSMETIKA

Vaše jméno


Váš email


Email přítele


Vzkaz k produktu


Kontrolní kód Opište tento kontrolní kód