kosmetika - darky.cz

SÉRUM PROTI VRÁSKÁM NA OČNÍ OKOLÍ - AKCE SLEVA MO/VO - KOSMETIKA kosmetika - kosmetika, dárky, krása, péče o tělo, přípravky do koupele, masáž těla, e-shop, prodej- Kosmetika-Darky.cz

SÉRUM PROTI VRÁSKÁM NA OČNÍ OKOLÍ - AKCE SLEVA MO/VO - KOSMETIKA

SÉRUM PROTI VRÁSKÁM NA OČNÍ OKOLÍ - AKCE SLEVA MO/VO - KOSMETIKA - zvětšit obrázek
Kat. číslo OL 29-PARABEN FREE
Záruční doba 24 měsíců
Dodací lhůta 7 dny

                              
                           
Cena bez DPH 126,00 Kč
Cena s DPH 153,00 Kč

Popis produktu: SÉRUM PROTI VRÁSKÁM NA OČNÍ OKOLÍ - AKCE SLEVA MO/VO - KOSMETIKA

Účinky:


Prvotřídní receptura chrání plet´ před ztrátou hydratace a omezuje vysoušení pokožky. Redukuje oční váčky, tmavé kruhy pod očima. Zjemňuje jemné vrásky a linky. Sérum pokožku oživí a zanechá ji hedvábně jemnou a zářící.

Jak sérum funguje, zjistíte už po prvních použití. Pleť bude na dotek hladší. Při pravidelném používání séra se její kvalita časem viditelně zlepší, získá znovu zdravou barvu a vyhlasí se i jemné vrásky. 

Séra jsou koncentrované elixíry, které obsahují vsoký podíl pečujících, regeneračních a vyhlazujících látek, proto jsou mnohem "silnější" než denní či noční krémy. Jejich účinky doplňují a leckdy i znásobují. Doporučujeme po nich sáhnout tehdy, je-li vaše pleť vysušená, unavená, bez barvy, energie nebo když stárne. Séra lze použít jako kúru několikrát do roka, nebo je používat dlouhodobě jako prevenci proti stárnutí.
Použití:

Na vyčištěnou pokožku kolem očí naneste malé množství přípravku. Sérum má aplikátor, kterým aplikujeme přípravek přímo na určené místo a také regulujeme i množství. Zároveň omezíme styk pokožky rukou s očním okolím, a tím zamezíme přenosu např. bakterií. Lehce masírujte do té doby aplikátorem, pokud se sérum nevstřebá.
Používejte ráno a večer.

- SÉRUM PROTI VRÁSKÁM NA OČNÍ OKOLÍ - AKCE SLEVA MO/VO - KOSMETIKA

Doplňující informace

Obsah: 15 ml

Obsah: 15 gr

Složení: Aqua, Butylene Glycol, Avena
Sativa (Oat) Protein Extract,Ammonium Acryloldimethyltaurate/VP
Copolymer, Pentylene Glycol,Betaine, Olea Europea (Olive)
Fruit Oil, Saccharomyces Cerevisiae Extract, SedumRosea Root Extract,
Hydrolyzed Prunus Domestica,Allantoin, Sodium Hyaluronate, Dipotassium
Glycyrrhizate, Caprylyl Glyccol

Séra obsahují vysoké procento aktivních látek, a mnohdy i látek velmi vzácných, jako je zlato nebo výtažky z hlubin moře. Odpovídá tomu i jejich cena. Bývají dražší než klasické krémy, ale vyplatí se do nich investovat. Dlouho vydrží, protože se vzhledem k jejich složení používají v minimálních dávkách. Většina sér má podobu lahvičky s dávkovačem nebo s pipetou.Doporučuje se používat dvakrát denně na celý obličej, ráno i večer pod krém.

 

Odeslat příteli informaci o produktu SÉRUM PROTI VRÁSKÁM NA OČNÍ OKOLÍ - AKCE SLEVA MO/VO - KOSMETIKA

Vaše jméno


Váš email


Email přítele


Vzkaz k produktu


Kontrolní kód Opište tento kontrolní kód