kosmetika - darky.cz

SŮL KOUPELOVÁ KRYSTALICKÁ+žínka zdarma - KOSMETIKA kosmetika - kosmetika, dárky, krása, péče o tělo, přípravky do koupele, masáž těla, e-shop, prodej- Kosmetika-Darky.cz

SŮL KOUPELOVÁ KRYSTALICKÁ+žínka zdarma - KOSMETIKA

SŮL KOUPELOVÁ KRYSTALICKÁ+žínka zdarma - KOSMETIKA - zvětšit obrázek
Kat. číslo DS 01-PARABEN FREE
Záruční doba 24 měsíců
Dodací lhůta 7 dny

                              
                           
Cena bez DPH 100,00 Kč
Cena s DPH 121,00 Kč

Popis produktu: SŮL KOUPELOVÁ KRYSTALICKÁ+žínka zdarma - KOSMETIKA

Himalayan Diamond Crystal salt - krystalická himalájská sůl.

Účinky:

Solné krystaly mají pozitivní účinky na dýchací cesty, oběhový systém a zlepšují imunitu organismu. Jsou výborné při různých alergiích, respiračních problémech a nemocích krevního oběhu. Díky svým krásným a bohatým barvám se solné krystaly používají v terapii s barvami (chromoterapie).

Sůl je čistý přírodní produkt bez konzervačních či jiných přísad.Obsahuje minerály jako magnesium, vápník, draslík, železo, zinec a měď.

Koupel v čisté krystalické solance připravené z této soli přináší maximální pocit uvolnění, posiluje organismus, kterému dodává minerály, pomáhá udržovat přirozenou vlhkost a pH pokožky.

Krystal jako takový má antiseptické a desinfekční vlastnosti. Je to také vysoce účinný deodorant. Navlhčený krystal odstraní v podpaždí nepříjemný pach potu. Pro pokožku je krystalická sůl příjemná a vitalizující, minerály obsažené v himálajské soli mohou být pokožkou snadno vstřebávány.

Použití:

Do koupele přidáme množství odpovídající dvěma polévkovým lžícím soli (obyč. postačí jeden větší krystal - 70 - 80 gr). Zvýšením koncentrace solanky až na poměr 1:100 (1kg soli na 100 litrů vody), lze dosáhnout osmózového efektu, kdy se začnou z těla vylučovat škodlivé látky. Koupel v lázni přináší pocit uvolnění, relaxace, posiluje organismus, dodává pokožce minerály a pomáhá udržovat přirozenou hydrataci a pH pokožky.

Na místech ztvrdlé kůže na chodidlech působí tření krystalem velmi příznivě. Při tření hrubší strukturou krystalu, ztvrdlou kůži z chodidel nejen odírá, ale zároveň svými solnými vlastnostmi zbylou kůži velmi pozitivně regeneruje.

- SŮL KOUPELOVÁ KRYSTALICKÁ+žínka zdarma - KOSMETIKA

Doplňující informace

Obsah: 800 g

Obsah: 800 gr.


Složení: Rock Salt (Sodium Chloride), Magnesium, Calcium. Potassium, Ferrum, Zinc, Copper, Parfum

Odeslat příteli informaci o produktu SŮL KOUPELOVÁ KRYSTALICKÁ+žínka zdarma - KOSMETIKA

Vaše jméno


Váš email


Email přítele


Vzkaz k produktu


Kontrolní kód Opište tento kontrolní kód