kosmetika - darky.cz

SUN COLLECTION - OLIVE - SLEVA MO/VO - KOSMETIKA kosmetika - kosmetika, dárky, krása, péče o tělo, přípravky do koupele, masáž těla, e-shop, prodej- Kosmetika-Darky.cz

SUN COLLECTION - OLIVE - SLEVA MO/VO - KOSMETIKA

SUN COLLECTION - OLIVE - SLEVA MO/VO - KOSMETIKA - zvětšit obrázek
Kat. číslo OL 19
Záruční doba 24 měsíců
Dodací lhůta 7 dny

                              
                           
Cena bez DPH 104,00 Kč
Cena s DPH 126,00 Kč

Popis produktu: SUN COLLECTION - OLIVE - SLEVA MO/VO - KOSMETIKA

Ošetřující mléko po opalování, ochranné opalovací mléko SPF 30, hydratující tělová voda.

Účinky:

Ošetřující mléko po opalování : ošetří sluncem namáhanou pokožku po každém slunění, hydratuje a minimalizuje poškození způsobené nadměrným sluněním. Vhodný zejména na citlivé obličejové partie, nos, event. dekolt. Zanechává pokožku ošetřenou a svěží.

Ochranné opalovací mléko: obsahuje extrakt z oliv, který napomáhá vyživit, celkově zklidnit a hydratovat pokožku. Zvyšuje její odolnost vůči nepříznivým vnějším vlivům. Mléko je lehké a nemastné konzistence, která po nanesení nepůsobí těžce a dovolí pokožce volně dýchat. Brání pronikání škodlivých ultrafialových paprsků A a B, které těžce poškozují pokožku.

Hydratující pleťová voda: obsahuje extrakt z oliv, který napomáhá vyživit, celkově zklidnit a hydratovat pokožku. Zvyšuje její odolnost vůči nepříznivým vnějším vlivům. Působí jako deodorant, pokud se použije na místa se zvýšenou potivostí a také jako osvěžovač, jelikož pokožku dokonale osvěží a hydratuje (vhodný při cestě letadlem nebo při či po slunění, kdy je pokožka vysušená a potřebujete se osvěžit). Zanechá příjemnou svěží vůni. Pokožka bude zvlhčená a zklidněná. Deodorant obsahuje antibakteriální látky, které omezují množení bakterií rozkládajících složky potu, a tím pomáhají předcházet vzniku nepříjemného zápachu. Jejich účinek je krátkodobý, a proto je třeba používat je i několikrát denně. Deodoranty neomezují tvorbu potu, který se tvoří po jejich použití, pouze zamezují zápachu.

Použití:

Ošetřující mléko po opalování : Naneste potřebné množství produktu na pokožku a zlehka vmasírujte. Mléko vytvoří vrstvu, která pokožce poskytne úlevu.

Ochranné opalovací mléko SPF 30 : Mléko rovnoměrně naneste na pokožku 15-20 minut před vystavením se slunečním paprskům. Opakujte po každém styku s vodou nebo po namáhavé činnosti.

Hydratující pleťová voda: Zlehka rozprašte na místa, která potřebují zklidnit a osvěžit. Vhodné také před sluněním.

- SUN COLLECTION - OLIVE - SLEVA MO/VO - KOSMETIKA

Doplňující informace

Obsah: 1 balení

Obsah: 1x - Ošetřující gel po opalování - 30 g, 1x - ochranné opalovací mléko SPF 30 - 60 gr, 1x - hydratující tělová voda - 100 ml, v balení 3 ks, cena za balení.

Složení:
hydratující pleťová voda: Aqua, Glycerin, Butylenglycol, Olive Oil, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Hyaluronate.
ošetřující mléko: Aqua, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Methoxycinnamath, Glycerin, Benzophenon-3, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-25, Olive Oil, Ceteareth-6, Titanium Dioxide, Dipotassium Glycyrrhizate, Tocopherol, Triethanolamine, Carbomer, Alantoin
ochranné opalovací mléko:
Aqua, Glycerin, Olive Oil, Diazolidyl Urea, Triethanolamine, Carbomer, Mentha Arvensis Extract, Methylparben, Propylparaben, Bisabolol

Odeslat příteli informaci o produktu SUN COLLECTION - OLIVE - SLEVA MO/VO - KOSMETIKA

Vaše jméno


Váš email


Email přítele


Vzkaz k produktu


Kontrolní kód Opište tento kontrolní kód