ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Coffee Booster - Výživa a tělové krémy

DR.Nek coffee booster Nejsilnější káva na světě. Čistá přírodní dávka energie, která tě opravdu nakopne. Nejsilnější káva na světě 100% přírodní kávová zrna Káva je ...

215 Kč

178 Kč bez DPH
  • skladem
  • do 1-2 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : CFBoo

Coffee Booster - Výživa a tělové krémy

DR.Nek coffee booster

Nejsilnější káva na světě.

Čistá přírodní dávka energie, která tě opravdu nakopne.

    • Nejsilnější káva na světě
    • 100% přírodní kávová zrna
    • Káva je vždy čerstvá, pražená několikrát týdně v malém množství
    • Káva se praží a balí v České republice

 

Zrnková káva Dr.Nek coffee booster  je pro opravdové milovníky kávy, kteří potřebují silnou dávku energie a dokonalou chuť kávy. Naše káva obsahuje 300 mg kofeinu v jednom šálku, cože je až 3x více než v běžné kávě.

Čerstvě pražená zrna Dr.Nek coffee booster v barvě medium u kávy podporují rozvinutí především aroma ořechů, plného a hutného těla s chutí hořké čokolády.

Výběrová zrna Indie Robusta Unwashed Cherry A 17, pro vás pražíme a balíme v České republice. Káva je vypěstovaná na plantážích v Indii, která je zpracovaná „unwashed" neboli suchou metodou, což zjednodušeně znamená, že se kávové třešně sesbírají, nechají po určitou dobu fermentovat a poté se celé suší na postelích. Po vysušení většího množství vlhkosti z třešní se dále zpracovávají a třídí. Cherry A 17 je značení pro konkrétní zpracování, kvalitu a velikost zrna, která je vybrána z celé sklizně a zajištuje uniformnost zelené kávy, jež se dostává k nám do pražírny. Zároveň je také charakteristická zejména vyváženým šálkem s příjemnou hořkostí a plným tělem, jež jsou obecně specifické pro druh robusty.

Obsah: 250 g

Odeslat příteli informaci o produktu Coffee Booster - Výživa a tělové krémy

Opište tento kontrolní kód

Doprava ZDARMA

Od 3 500 Kč pro každý nákup

Rychlé doručení

Doručení zásilky do 1-2 dnů

Bezpečný nákup

100% bezpečné nakupování a platba