ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ICE GEL FORTE - 500 g - Výživa a tělové krémy

Díky vynikající receptuře má Ice Gel Forte  - masážní gel výrazné chladivé účinky, způsobuje dokonalé prokrvení tkání  a svalů a ...

195 Kč

161 Kč bez DPH
  • skladem
  • do 1-2 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : NG-ICE500-Parabenfree

ICE GEL FORTE - 500 g - Výživa a tělové krémy

Díky vynikající receptuře má Ice Gel Forte  - masážní gel výrazné chladivé účinky, způsobuje dokonalé prokrvení tkání  a svalů a tím urychlujejejich regeneraci a zlepšuje pohyblivost kĺoubů. Blahodárně působí při masáži svalů, při sportovních zranení a svalové horečce.

Barva- zelenomodrá

Vůně - mentolová, pronikavá 

Bez parabenů.

Po jednoduché aplikaci na unavené svaly a klouby se aktivují přirozené regenerační mechanismy organismu. Zvýší se prokrvení a zrychlí se metabolismus. Účinek je okamžitý a dlouhodobý. Doslova jej cítíte a vnímáte! Stačí se jen namazat a druhý den bude rozhodně příjemnější. 
 
Je vhodný pro rekreační i profesionální sport.   
 
Návod k použití: Na postiženouj partii těla naneste slabou vrstvu gelu a jemným, krouživým pohybem vmasírujte. Opakujte 3-4x denně nebo dle potřeby.  
 
Upozornění: Nepoužívejte vnitřně! Nepoužívejte na  poškozenou pokožku. Nepřikládejte bandáž. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou z uvedených látek. Po zasažení očí vypláchněte proudem vody a okamžitě vyhledejte  lékaře. Chraňte před dětmi. Nevhodné pro děti do 3 let. 
 
 
 

 

 

 


 

Obsah: 500 g

Odeslat příteli informaci o produktu ICE GEL FORTE - 500 g - Výživa a tělové krémy

Opište tento kontrolní kód

Doprava ZDARMA

Od 3 500 Kč pro každý nákup

Rychlé doručení

Doručení zásilky do 1-2 dnů

Bezpečný nákup

100% bezpečné nakupování a platba