
Žínka froté 2 ks - Houby,žínky,rukavice
120 Kč /Ks
Kozí kosmetika s mléčnými proteiny zajišťuje hydrataci a optimálně vyrovnává pH pleti. Zklidňuje a osvěžuje unavenou pleť, velmi dobře se vstřebává, nezanechává pocit mastnoty. Je vhodná pro ošetření vysušené pokožky, namáhané zejména v městském prostředí. Kozí mléko obsahuje velké množství minerálních látek, stopových prvků, vitamínů a kys. listovou. Je ideální pro regeneraci, zvláčnění a dodání pružnosti pleti, zároveň velice kladně působí na problematickou pokožku, napomáhá korigovat drobné defekty kůže. Zanechává pokožku jemnou, hebkou a svěží.
Kosmetika s kozím mlékem je vhodná k ošetření všech typů pokožky, včetně citlivé a problematické. Nádherně voní.
Přírodní, ručně vyráběné kosmetické mýdlo se zvláčňujícími extrakty z kozího mléka pro jemné mytí a ošetření obličeje i celého těla bez vysušování pokožky. Příjemná dlouhotrvající vůně.
Složení: Sodium olivate-sodium cocoate-aqua(warwe)-parfu (fragrance)-Goalt milk-Vitis vinifera seed oil-glycerin-sodium chloride-tetrassodium glutamate diacetate-CI77491 (iron oxides)-CI77499 (iron oxides)-CI77007 (ultramarine)-Silica Linalool-Limonene-Cotronellol-Geraniol-citral.
Mýdlo z kozího mléka 100g Fialka Savonitto.
Přírodní tuhé kosmetické mýdlo s extrakty z kozího mléka pro jemné mytí a ošetření pokožky těla i obličeje. Neobsahuje palmový olej. Ruční práce z Provence.
Úžasná vůně Fialky.
Rychlá navigace
Informace pro Vás
Kontakt
Zbyněk Velecký
Těšovská 198
687 34 Uherský Brod
IČ: 71584897, DIČ: cz8211024613
tel.: +420 739 466 666
Kategorie
Zákaznický servis