ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
N-rit

MASKA pleťová hydratující - růže - Masky

MASKA PLEŤOVÁ HYDRATUJÍCÍ a sjednocující barvu - růže Jednorázová pleťová maska - předem napuštěný plát (lékařské hedvábí, tzn. 100% jemná celulóza) ...

35 Kč

29 Kč bez DPH
  • skladem
  • do 1-2 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : REP14256c

MASKA pleťová hydratující - růže - Masky

MASKA PLEŤOVÁ HYDRATUJÍCÍ a sjednocující barvu - růže

Jednorázová pleťová maska - předem napuštěný plát (lékařské hedvábí, tzn. 100% jemná celulóza) s obsahem séra.
Účinky:
Maska je určena pro suchou a citlivou pleť. Obsahuje růžový olej, který dodává pleti hydrataci, poskytuje jí dokonalopu výživu a regeneruje pokožku vystavenou slunečnímu záření. Výtažek z břečťanu pleť zpevní, obnoví její pružnost a redukuje první mimické vrásky. Pleť zůstane zklidněná a hedvábně jemná. 
Použití:
Otevřete sáček, vyjměte navlhčenou masku a rozložte ji. Přiložte na celý obličej a jemně prsty vyhlaďte tak, aby se odstranily všechny nerovnosti. Nechte působit 15 minut a poté masku sejměte. Jemně vmasírujte zbytky séra a vyčkejte, až se sérum úplně vstřebá.

UPOZORNĚNÍ: Před prvním použitím naneste na ušní lalůček. Pokud se objeví alergická reakce, přestaňte masku požívat. Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud dojde k zasažení, oči vypláchněte tekoucí vodou. Skladujte mimo dosah dětí. Pouze pro vnější použití. Nepoživatelné. Skladujte na suchém a chladném místě. Zabraňte kontaktu s přímým slunečním zářením.

Obsah: 20 ml

Odeslat příteli informaci o produktu MASKA pleťová hydratující - růže - Masky

Opište tento kontrolní kód

Doprava ZDARMA

Od 3 500 Kč pro každý nákup

Rychlé doručení

Doručení zásilky do 1-2 dnů

Bezpečný nákup

100% bezpečné nakupování a platba