N-rit

MASKA PLEŤOVÁ-MANDLE - KOSMETIKA

Jednorázová pleťová maska – předem napuštěný textilní plát s obsahem séra. Obsahuje mandlový olej - bohatý na vitamín D, skutečný ...

33 Kč

27 Kč bez DPH
  • skladem
  • do 1-2 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : SKR 20789

MASKA PLEŤOVÁ-MANDLE - KOSMETIKA

Jednorázová pleťová maska – předem napuštěný textilní plát s obsahem séra. Obsahuje mandlový olej - bohatý na vitamín D, skutečný dar přírody.

Účinky:

Mandlový olej, vitamín E spolu s výtažky z Aloe Vera dokonale hydratuje vysušenou pokožku a zároveň ji zásobuje základními živinami. Mandlová maska Vám zabezpečí stoprocentní péči pro Vaši pleť. Pokožka bude dokonale ošetřená a na dotyk jemná. Vhodná pro všechny typy pleti.

Použití:

1 – 2 x týdně, na vyčištěnou pleť. Otevřete sáček, vyjměte navlhčenou masku a rozložte ji. Přiložte na celý obličej a jemně prsty vyhlaďte tak, aby se odstranily všechny nerovnosti. Nechte působit 15 minut a poté masku sejměte. Jemně vmasírujte zbytky séra a vyčkejte, až se sérum úplně vstřebá.

UPOZORNĚNÍ: Maska není na opakované použití. Nepoužívejte, pokud máte podrážděnou nebo jinak poškozenou pokožku. Pokud se objeví alergická reakce, přestaňte masku požívat. Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud dojde k zasažení, oči vypláchněte tekoucí vodou. Skladujte mimo dosah dětí. Pouze pro vnější použití. Nepoživatelné. Skladujte na suchém a chladném místě. Zabraňte kontaktu s přímým slunečním zářením.

Obsah: 25 g

Obsah: 25 gr
Složení: Purified Water, Refined Glacerine, Glycerol Monstearate, Propylene Glycol, Almond Oil, Dimethicone, Stearyl/Cetyl Alcohol 16/18, Vitamin E, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Carbomer, Triethanolamine, Diazolidinyl Urea end Iodopropynyl Butylcarbamate, Sodium Hyaluronate, Aloe Vera Poweder, Fragrance.

Odeslat příteli informaci o produktu MASKA PLEŤOVÁ-MANDLE - KOSMETIKA

Opište tento kontrolní kód

Doprava ZDARMA

Od 3 500 Kč pro každý nákup

Rychlé doručení

Doručení zásilky do 1-2 dnů

Bezpečný nákup

100% bezpečné nakupování a platba