N-rit

OBLIČEJOVÉ TONIKUM MARINE 100ml - KOSMETIKA

Ošetřující a zpevňující protivrásková emulze. Účinky: Obsahuje výtažky z mořských chaluh a soubor aktivních látek, které udržují ...

76 Kč

63 Kč bez DPH
  • skladem
  • do 1-2 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : HE 025-PARABEN FREE

OBLIČEJOVÉ TONIKUM MARINE 100ml - KOSMETIKA

Ošetřující a zpevňující protivrásková emulze.

Účinky:

Obsahuje výtažky z mořských chaluh a soubor aktivních látek, které udržují pokožku hydratovanou po dlouhou dobu. Hloubkově odstraňuje nečistoty, zásobuje kožní buňky vodou a zabezpečuje svěžest pokožky.

Použití:

Nejlépe na čistou pokožku, naneste dodlaní nebo na tampon a aplikujte na pokožce. Odstraňuje hloubkové nečistoty a zároveň pokožku ošetřuje.

Obsah: 100 ml

Obsah: 100 ml
Složení: Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Imidazolinidyl Urea, Parfum, Fucus Vesiculosus Extract, Citric Acid

Chlachulovité rostliny z hlubokého moře patří mezi vzácné mořské rostliny, které jsou pro své mimořádné účinky využívány v kosmetice. Obsahují množství hodnotných mikročástic, minerální látky, anti-aging faktor S.O.D. (nejsilnější antioxidant), DHA (nejrozšířenější mastnou kyselinu) a ERA, které si tělo samo nevytvoří. Obsahuje vodu z chaluh (fucoid glycosaminoglycan), která má podobnou strukturu jako hydratující složky v lidském těle, ale proniká třikrát rychleji do pokožky než obyčejná voda. Institut The Beauty Research Institute používá nekontaminované řasy z hloubky moře Norska. Pečlivě studuje účinky chaluh a řas, používá biologickou aktivační technologii a selektuje chaluhy  s největší možnou čistotou.

Odeslat příteli informaci o produktu OBLIČEJOVÉ TONIKUM MARINE 100ml - KOSMETIKA

Opište tento kontrolní kód

Doprava ZDARMA

Od 3 500 Kč pro každý nákup

Rychlé doručení

Doručení zásilky do 1-2 dnů

Bezpečný nákup

100% bezpečné nakupování a platba