ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
N-rit

PLEŤOVÁ VODA HYDRATUJÍCÍ 100ml - KOSMETIKA

Hydratující tělová voda - deodorant. Účinky: Obsahuje extrakt z oliv, který napomáhá vyživit, celkově zklidnit a hydratovat pokožku. Zvyšuje její ...

79 Kč

65 Kč bez DPH
  • skladem
  • do 1-2 dnů
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : OL18

PLEŤOVÁ VODA HYDRATUJÍCÍ 100ml - KOSMETIKA

Hydratující tělová voda - deodorant.

Účinky:

Obsahuje extrakt z oliv, který napomáhá vyživit, celkově zklidnit a hydratovat pokožku. Zvyšuje její odolnost vůči nepříznivým vnějším vlivům (např. klimatizace). Zklidní suchou pokožku a obnoví její hydrataci.

Působí také jako deodorant, pokud se použije na místa se zvýšenou potivostí a také jako osvěžovač, jelikož pokožku dokonale osvěží a hydratuje (vhodný při cestě letadlem nebo při či po slunění, kdy je pokožka vysušená a potřebujete se osvěžit). Zanechá příjemnou svěží vůni. Pokožka bude zvlhčená a zklidněná. Deodorant obsahuje antibakteriální látky, které omezují množení bakterií rozkládajících složky potu, a tím pomáhají předcházet vzniku nepříjemného zápachu. Jejich účinek je krátkodobý, a proto je třeba používat je i několikrát denně. Deodoranty neomezují tvorbu potu, který se tvoří po jejich použití, pouze zamezují zápachu.

Použití:

Zlehka rozprašte na místa, která potřebují zklidnit a osvěžit. Vhodné před i po slunění. Vhodný na obličej (po opalování, nebo také po nanesení make-upu, který zafixuje), na vlasy i na celé tělo, obzvlášť vhodný po koupeli.

Obsah: 100 ml

Obsah: 100 ml
Složení: Aqua, Glycerin, Butylenglycol, Olive Oil, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Hyaluronate.

Odeslat příteli informaci o produktu PLEŤOVÁ VODA HYDRATUJÍCÍ 100ml - KOSMETIKA

Opište tento kontrolní kód

Doprava ZDARMA

Od 3 500 Kč pro každý nákup

Rychlé doručení

Doručení zásilky do 1-2 dnů

Bezpečný nákup

100% bezpečné nakupování a platba